Poznajmy się

Jak to się wszystko zaczęło?

Dnia 01 marca 2002 roku Dariusz Olszewski oraz Władysław Chamera założyli firmę pod nazwą DW – Dom Zarządzanie nieruchomościami s.c. Na początku biuro firmy mieściło się przy ulicy Marii Zientary – Malewskiej. Jednakże szybko rozwijająca się firma potrzebowała nowej lokalizacji. I tak biuro firmy zostało przeniesione do śródmieścia Olsztyna i do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Mickiewicza 18 w Olsztynie. Obecnie w biurze pracuje trzynastoosobowy zespół, a w tym założyciele firmy – zarządcy nieruchomości, pracownik działu ogólnego, czterech specjalistów do spraw technicznych, trzech specjalistów do spraw księgowo – finansowych, pracownik działu prawnego oraz dwóch konserwatorów.

projekty budowlana
projekty budowlana

Nasza Misja

W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość, doświadczenie, ciągły rozwój i nowatorskie pomysły. Sukcesywnie podnosimy swoje kwalifikację, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach, czerpiąc wiedzę od najlepszych specjalistów. Na bieżąco śledzimy nowe technologie i możliwości w budownictwie. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, w branżach związanych z obsługą Wspólnot Mieszkaniowych, w tym z inżynierami wykonującymi przewidziane prawem przeglądy techniczne, sprawdzonymi firmami hydraulicznymi, elektrycznymi, budowlanymi, ochroniarskimi, sprzątającymi oraz ubezpieczeniowymi, które gwarantując wysoki poziom swoich usług obsługują powierzone nam budynki Wspólnot Mieszkaniowych.

Dzięki posiadanym uprawnieniom budowlanym jesteśmy w stanie sprawować fachowy nadzór i odbiór realizowanych robót i prac budowlanych. Poza usługami związanymi stricte z administrowaniem i zarządzaniem świadczymy także szereg dodatkowych usług takich między innymi: drobne roboty budowlane i elektryczne.

Na koniec

Obecnie w naszych zasobach znajduje się około osiemdziesiąt Wspólnot Mieszkaniowych. Są to zarówno budynki wykonane w technologii tradycyjnej, budynki z wielkiej płyty, domy wielorodzinne z lat pięćdziesiątych, jak również i nowoczesne apartamentowce z garażami podziemnymi, a także budynki zabytkowe z początku XX wieku.

Jako pierwsza firma na olsztyńskim rynku zaproponowaliśmy deweloperom usługę prowadzenia spraw Wspólnoty Mieszkaniowej już od momentu wyodrębnienia i sprzedaży pierwszego lokalu. A co za tym idzie przejmujemy od deweloperów takie obowiązki jak rejestrowanie Wspólnot Mieszkaniowych, zakładanie rachunków bankowych, ubezpieczanie budynków oraz zawieranie innych umów niezbędnych do kompleksowego funkcjonowania Wspólnoty Mieszkaniowej.

Dla już istniejących Wspólnot Mieszkaniowych szukamy nowych źródeł finansowania. W tym również z funduszy europejskich. Fundusze te przeznaczamy na remonty oraz modernizacje budynków. Możemy pochwalić się wieloma inwestycjami zrealizowanymi dzięki dodatkowo pozyskanym funduszom np. docieplenia, remonty elewacji, wymiany dźwigów osobowych, wymiany instalacji gazowych oraz wiele innych prac, pozytywnie wpływających na stan i prezencję budynków.

Jesteśmy otwarci na każdą propozycje współpracy i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z pewnością zostaniemy dobrymi partnerami na polu administrowania i zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi.

projekty budowlana

Certyfikaty / Referencje

Poniżej kilka dowodów na nasz profesjonalizm

Nasi Partnerzy

logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera

Dane Kontaktowe

DW-Dom
Zarządzanie nieruchomościami s.c.
ul. Mickiewicza 18/1
10-509 Olsztyn

BIURO CZYNNE JEST:

Poniedziałek – Piątek: 7:30 – 15:30

tel.: 89 526 56 56
e-mail: biuro@dwdom.pl